Kurumsal


Çelik Konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon

ÇELİK KONSTRÜKSIYON İMALATLARI VE MONTAJI

Walther Plus Çelik Yapı ; çelik konstrüksiyon çelik çatı ve çelik konstrüksiyon sektörüne hizmet etmeyi amaçlamıştır. Kısa sürede yaptığımız çelik konstrüksiyon yapılar ve çelik çatı çalışmalarıyla sektörde iyi bir yer edinmiştir. Paslanmaz; galvanizli ve karbon çelik konstrüksiyon imalatlarımız müşteri talebine göre şekillenir. 

 

Walther Plus Çelik Yapı Konstrüksiyon

Çelik, Konstrüksiyon, Yapı Konstrüksiyon, Çelik Yapı Çelik taşıyıcı sistemler çelik çatıların imalatını ve montajını yapar.

 

Çelik Konstrüksiyon Nedir?

 

Çelik konstrüksiyon yapılar, taşıyıcı sistemin  metal kolon ve taşıyıcılar ile oluşturulmasıyla gerçekleştiren bir yapı sistemidir.

Yapısal çelik işlerinin montajı, çelik bileşenlerinin yerinde bir çerçeveye monte edilmesinden oluşur. İşlemler, bileşenleri kaldırıp yerleştirerek onları birbirine bağlar. Genellikle bu civatayla sağlanır, ancak bazen saha kaynağıyla da bunu yerine getirebiliriz.

 

Genellikle emniyetle, hızlı ve ekonomik olarak bu işlemleri tamamlama yeteneği, montaj  başlamadan çok uzun süre önce tasarımda alınan erken kararlarla etkilenir. Tasarımcıların, kararlarının verebileceği etkiyi açıkça anlamaları önemlidir; "Kurulabilirlik" geçerli bir tasarım hedefidir. Bu bağlamda, İyi bir saha koordinasyonu, sorunsuz bir proje yürütülmesini kolaylaştıracaktır. Çelik imalatı  yüklenicisi tarafından çelik nakliye, boşaltma ve montaj için hem sahada hem de çevresindeki veya bitişik erişim yollarında yeterli erişim gerekmektedir. Gerekli  yükleri alabilecek iyi hazırlanmış seviye zemininin sağlanması zorunludur.

 

ÇELİK İMALATI Planlama

Müşterinin maliyet, program ve kalite isteklerini elde etmek için imalat planlaması, tasarım sürecinin başlangıcında başlamalıdır. Bu planlama, inşaat sırasını, kurulabilirliği etkileyen tasarım faktörlerini ve tipik kurulum tesisi açısından saha uygulamasını göz önüne almalıdır.

 

Çelik Yapı sırası

 

Daha geniş tasarım ve planlama bağlamında, planın oluşturulabilirliğini etkileyen üç planlama faktörü vardır.

 

 

 

Bunlar:

Pratik çelik montaj sırası. Burulma sistemlerinin yeri veya yapısal dengeyi muhafaza eden diğer araçlar burada çok önemlidir.

Çelik konstrüksiyon montajının sadeliği. Basit montajlı bağlantılar burada en önemli faktörlerdir.

Mantıksal maliyet  dizileri. Bu, ihale öncesi  H & S planı olarak ana sözleşme programının geliştirilmesinin İnşaat H & S Planı'na nasıl dönüştüğünü etkiler.

 

Basitçe monte edilen bağlantıları seçmek, saha kaynağını kullanma yeteneğini etkiler. Yerinde kaynaklanmış bir parça için, üyelerin kaynak için uygun olması doğru ve katı olacak şekilde güvenli bir şekilde tutulması gerekecektir. Neredeyse her zaman bunun için hem geçici cıvata bağlantısı hem de ek geçici destekler gerekecektir. Bu ilave ekipmanların sağlanmasına ihtiyaç genellikle saha kaynağının pahalı bir seçenek haline gelmesine neden olur.

 

Çelik Konstrüksiyon Tasarım faktörleri

 

Geliştirilebilirliğe katkıda bulunan dört çelik könstriksiyon tasarım faktörü şöyledir:

Tekrarlama ve standardizasyon. Standardizasyona iki yön vardır: aynı bina türünün tekrarlanması (örn. Portal kulübesi) ve bağlantılar için ortak / standart ayrıntılar.

Elde edilebilir toleranslar. "Sıkı" toleranslar belirtilirse (yani, Ulusal Yapısal Çelik İşi Şartnamesi'nden daha kısıtlayıcı) özel kontrollere ve muhtemelen özel olarak tasarlanmış detaylara ihtiyaç duyulur.

Çerçeve türü. Burada, birincil tercih, çerçevelenmiş çerçeveler veya sürekli çerçeveler arasındadır. Zemin sistemleri. Çok katlı çerçeveler için, döşeme sisteminin seçimi, montaj yapılan parçanın kararlılığını belirlediği için montaj sırasını etkileyecektir.

 

Saha uygulaması

 

Montaj planlarken kilit parametre parça sayısıdır. Vardiya başına kanca başına kaldırılan ve yerleştirilen ortalama 39 parça ve en zirvesi 60'dır.

Dikilen parçaların sayısı, vinç seçimine ve diğer inşaat faaliyetlerinden ziyade çelik montaj için uygunluğuna bağlı. Vinçler, hareket hızlarında farklılık gösterir (kanca hareketi, döndürme ve harekete geçme) ve genel verimlilikleri, saha ayak izi içindeki akıllı konum seçimlerinden de etkilenebilir. İki vinç asansörü gerekliyse, birlikte kullanma kuralları, askı, kaldırma ve yük yerleştirme süreleri açısından önemli bir yardım sağlar.

 

Montaj oranları, özel rijitleştirme yöntemleri ve cihazlarının yüklerin kaldırılması ve boşaltılması için kullanılabilmesinden etkilenir.

 

Çelik Yapıların Montajı

 

Çelik yapı montajı esasen dört ana görevden oluşur:

Kuruluşların montajın başlamasına uygun ve güvenli olduğunun tesis edilmesi.

Genellikle vinçler kullanarak, ancak bazen kriko kullanarak bileşenleri konumlarına getirme ve yerleştirme. Bileşenleri yerinde sabitlemek için cıvata bağlantısı yapılır, ancak henüz tamamen sıkılmayacaktır. Destekler benzer şekilde tamamen güvence altına alınamayabilir.

Yapıyı hizalamak, esasen sütun bazlarının astarlı olup seviyesi ve sütunları dik olarak kontrol ederek. Kolon ile kolon bağlantılarına paketleme, kolonun ayarlanabilmesi için değiştirilmelidir.

Vidalama, çerçeveye sertlik kazandırmak ve sabitlemek için tüm cıvata bağlantılarını tamamlamak demektir.

 

Çelik Yapıların  Kurulma teknikleri

 

Vinçler ve Mobil Yükseltme Çalışma Platformları  ağırlıklı olarak  binalar ve köprüler için yapısal çelik işlerinin yapılması için kullanılmaktadır, ancak bazen çelik köprü inşası için başka teknikler de kullanılmaktadır. Genellikle, vinçler mobil ve mobil olmayan olmak üzere iki geniş kategoriye ayrılabilir. Birinci kategori kamyonla monte edilen vinçleri, paletli vinçleri ve arazi vinçlerini içerirken, ikinci kategori öncelikli olarak kule vinçlerini kapsar.

Mobil Yükseltme Çalışma Platformları  , montaj esnasında çelik eşyaya erişmek için, diğer bir deyişle, vinç tarafından kaldırılan parçaları takmak için kullanılır. Bununla birlikte, Mobil Yükseltme Çalışma Platformları  desteklemek için özel tedbirlerin alınması koşuluyla (örn., Çelik bölümlerin kısmen yapılmış çelik üzerinde desteklenen raylar gibi davranması), Mobil Yükseltme Çalışma Platformları  kendileri de doğrudan hafif çelik elemanların dikilmesi için zeminde veya kısmen dikilmiş çelik işçiliğinde kullanılabilir. 

 

TÜRKİYE'DE EN İYİ ÖZEL ÇELİK ÜRÜNLER

 

Sadeleştirilmiş dekoratif metal projelerinden, tam ölçekli mimari girişimlere kadar, doğru ürünlere sahip olmak her gelişme için çok önemlidir. Walther Plus  Çelik Yapı, Türkiye'de üretilen ve özel çelik ürünlerini, amaçlar için tasarlanmış ve eşi benzeri olmayan kalitede üretilen proje taleplerinize tabi tutmanızı sağlamak için burada.

 

Walther Plus Çelik  Konstrüksiyon Tecrübeli ekibleri ile çözüm ortağınız

Teknik destek İçin

Gsm: 0532 261 13 26

 

 

Yapısal projeler için yeteneklerimiz Türkiye'de sayısız çelik imal  etmektedir. Mevcut kritik yapısal bileşenlerin birçoğu şunları içerir:

 

•   Kirişler, kolonlar ve köşebentler

•   Döşemeler

•   Kafes

•   Çatı ve taban döşeme

•   Kompozit kirişler

•   Kastell kirişler

•   Haddelenmiş çelik şekiller

 

VİNÇ SİSTEM ÇELİK YAPILARI

 

Vinç sistemleri, esneklik ve mukavemet için en üst seviyede mühendislik gerektiren çelik bileşenler gerektirir. Kapasitelerimiz, her çeşit vinç sistemine kadar uzanır ve aşağıdakileri içeren bir dizi odak içerir:

 

• Tepegöz vinç çelik yapıları

• Kollu vinçler çelik yapıları

• Pist sistemli vinçler çelik yapıları

• Vinç rayları 

 

HİBRİT YAPISI

 

Projeniz hibrid tarzı bir yapı kullanıyorsa, bu tasarım yaklaşımına uygun ürünler sunmak için ekibimize güvenin. Melez tarzı bir proje için mevcut olan ürünler arasında aşağıdakiler bulunmaktadır:

 

•   Yapısal çerçeveleme

•   Boşluklu çekirdek plakalar

•   Düz Levha beton

•   Kiriş-levha dissimetrik kirişler

 

MİMARİ OLARAK YAYINLANMIŞ YAPISAL ÇELİK

 

Mimari açıdan maruz kalmış yapısal çelik özelliğine sahip ürünler için, bitmiş cepheye kesintisiz bir şekilde entegre olan ve mimari tasarımın parçası olarak onlardan talep ettiğiniz yapısal esnekliği koruyan bileşenleri sunma kapasitesine sahibiz.

 

METAL ÇATI KAPLAMALARI

 

Ürün dış konusundaki uzmanlığımız, bu dış bina bileşenleri ile tam bir değer elde etmenizi sağlamak için metal çatı kaplama ve siding ürünlerine kadar uzanmaktadır. Ürün seçeneklerimiz şunları içerir:

 

•   Dikili dikiş çatı

•   İzoleli metal paneller

 

ÇEŞİTLİ METAL İŞLERİ

             

Tam hizmet metal imalat firması olarak, yeteneklerimiz, müşterilerimize benzersiz bir uzmanlığa sahip bir şirket tarafından talep edilen, üretilen ve tedarik edilen çelik ürünleri almalarını sağlamak için büyük gamayı kapsar. Bu amaçla, aşağıdakileri içeren, çeşitli metal ürünler sunmakla gurur duyuyoruz:

 

• Podyumlar

• Merdivenler

• Kafesli ve kilitli merdivenler

• Gemi ve yat merdivenleri

  Yat paslanmaz ve karbon siyahı metal bakımları polisajlama  tamir ve onarım

• Çatı katları

• Korkuluklar Pencere ve Duvarlar İçin 

      Çelik

      Alüminyum

      Paslanmaz çelik

• Izgaralar

• Çöp kutusu kapakları

• Lentolar

• Oto korkulukları

   Çelik

   Alüminyum

Paslanmaz çelik imalatları

   • Süsleme demirleri

   • Direk

   • Tel örgü bölümleri

Delikli metaller

    Çelik

    Alüminyum

    Paslanmaz çelik

• Tampon yazıları

 

Özel çelik ürünleri hakkında daha fazla bilgi için,

lütfen   bize ulaşın  0532 261 13 26

 

ETİKETLER

Antalya Çelik Konstrüksiyon, çelik çatı, Konstrüksiyon çelik kalite güven, Çelik konstrüksiyon çatı sistemleri, Antalya çelik yapılar,  çelik konstrüksiyon, Çatı ve konstrüksiyon, Projelendirme, Çelik Konstrüksiyon çat, çelik konstrüksiyon montaj, Çelik konstrüksiyon nedir?, Konstrüksiyon çelik üretim, Çelik Konstrüksiyon proje, Çelik konstrüksiyon nedir?, Çelik konstrüksiyon konstrüksiyon, Çelik konstrüksiyon , Konstrüksiyon, Konstrüksiyon Çelik, Çelik Konstrüksiyon taşıyıcı sistemler, Sanayi Tesisleri, Çelik konstrüksiyon Çatılar, Çelik konstrüksiyon Yapı Projeleri, Çelik konstrüksiyon Çatı Sistemleri, Çelik konstrüksiyon, Çelik konstrüksiyo yapılar,