Kurumsal


İç Cephe Boya

İç Cephe Boya

İç Cephe Boya

Profesyonel İç Cephe Boya Uygulamaları

Profesyonel iç cephe boya uygulamaları Walther Plus  olarak firmamızda verilen hizmetler arasında yer almaktadır. İç cephe boyalarının kullanım alanları iş yerleri ve evlerin iç duvarları olup dış cephe boyalarına göre farklı özellikler taşımaktadır. İç cephe boyaları firmamızda her renkte ve özellikle bulunmakta olup müşterilerimize geniş bir boya kataloğu sunmaktayız. Plastik boyalar ve silikonlu boyalar olmak üzere ikiye ayrılan iç cephe boyalarında genellikle silikonlu boyalar tercih edilmektedir. Aynı zamanda çocuklu aileler tarafından da silinebilir boyalar da sıklıkla kullanılmaktadır. Silikonlu boyaların kullanım ömrü daha uzun olup aynı zamanda leke tutmama gibi nitelikleri sebebi ile de sıklıkla tercih ve tavsiye edilmektedir. Müşterilerimize Walther Plus  olarak en kaliteli ve güvenilir boya türlerini sunmaktayız.

İç Cephe Boyası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İç cephe boyası seçerken dikkat edilmesi gereken bazı öneriler bulunmaktadır. Odanın güneş ışığı alıp almadığı, hangi amaç ile kullanılacağı, mobilyaların tür ve renklerine bağlı olarak iç cephe boyaması yapılmaktadır. Yatak odası, salon ve mutfaklar için farklı anlamlara gelen renkler bulunmaktadır. Evlerin yanı sıra iş yerlerinin iç cephelerinin boyanması da büyük bir önem taşımaktadır. Aynı zamanda seçilen rengin de amaca hizmet etmesi gerekmektedir. Verimlilik ve konsantrasyon arttırıcı renkler genellikle iş yerlerinde ve çalışma odaları için tercih edilmektedir. Müşterilerimize yoğun bir renk kataloğu sunmaktayız ve ana – ara renklerin yanı sıra sıcak ve soğuk renkler de firmamızda yer almaktadır. Müşterilerimizin zevk ve beğenilerine uygun birçok iç cephe boyası firmamızda bulunmaktadır.

İç Cephe Boyalarının Nitelikleri

İç cephe boyalarının birçok özelliği bulunmaktadır. Su tutmayan, lekelenmeyen ve silinebilen birçok boya türü firmamızda yer almaktadır. Bunun yanı sıra Walther Plus  olarak müşterilerimize silikonlu iç cephe boyaları da sunmaktayız. Silikonlu iç cephe boyaları yalıtımlı olup ev içindeki ısı ve ses gibi enerjilerin izolasyonunu sağlamaktadır. Walther Plus   olarak 14 yılı aşan bir süredir profesyonel hizmet veriyor ve müşteri odaklı çalışmalarımıza profesyonel olarak devam ediyoruz. İç cephe boya almak için firmamız ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teknik Destek : 0532 261 13 26

 

 

 

 

Yat Vernik Nedir, Kullanım İncelikleri Nelerdir

 

 

Yağlı Boya Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli, Nasıl Uygulanmalıdır

 

 

Uc Profil Nedir, Uc Profil Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

 

 

Tavan Boyası Nasıl Uygulanır, Tavan Boyası Nasıl Seçilir

 

 

Şeffaf Astar Nedir, Nasıl Kullanılır

 

 

Şeffaf Astar Boyası için En Kaliteli Seçimler

 

 

Su Bazlı - Son Kat Nasıl Atılır, Nelere Dikkat Edilmelidir

 

 

Silinebilir Boya ve Özellikleri Nelerdir

 

 

Silikonlu Dış Cephe Boya Avantajları Nelerdir

 

 

Silikonlu Boya Nedir, Nerelerde Kullanılır

 

 

Sac Boyası Nedir, nasıl kullanılır

 

 

Parlak Vernik Hangi Alanlarda Nasıl Kullanılır

 

 

Mat – Mat Boya Nedir, Avantajları Nelerdir

 

 

Kapı Boyası için Astar Kullanımı Gerekir mi

 

 

İnşaat Boyası Nedir

 

 

İç Cephe Boya Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir

 

 

Geçiş Astarı – Dönüşüm Astarı Nedir

 

 

Endüstriyel Boya Kalitesi Nasıl Anlaşılır

 

 

Endüstriyel Astar Nasıl Kullanılır, Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir

 

 

Elit Tavan Boyası Özellikleri Nelerdir