Kurumsal


Cam Balkon Uygulamaları

Cam Balkon Uygulamaları

Cam Balkon Uygulamaları

Balkon Kapatma Sistemlerinin yapısı alüminyum alt ve üst kasa , hareketli katlanabilir kanatlar, yönlendirici aparatlar, temperli cam yalıtım malzemeleri şeffaf ve kıl fitillerden oluşmakta ve uygulama yapılan yerlerin istenildiği taktirde maximum açılabilirlik özelliğisayesinde mekanlardan hiç kapatılmamış gibi faydalanılmasını sağlayan kullanışlı bir sistemdir.
Cam Balkon Kapatma Sistemleri ev ve iş yerlerinizin dış çevreyle buluşmasını sağayan balkon, teras, vitrin , cafe ve diğer özel alanların ayrılması için uygulanan tüm detay ve uygulama sorunlarını ortadan kaldıran, kullanıldığı alanlara esnetik bir görünüm sağlayan modern kullanımı ve temizliği son derece pratik bir sistemdir.
Sistem kapalı konumda iken balkonunuzda hiçbir degişiklik yapılmamış gibi kullanım ve görünüm olanagı sunar. ses ,toz , yağmur gibi dış etkenlerden maximum koruma sağlar.
cam balkon sistemleri mekan sahiplerine balkon yada uygulama yapılan mekanlarından 4 mevsim istediği gibi faydalanma imkanı sağlamaktadır.
Uygulamalarda alüminyum parçalarda sınırsız renk seçeneği imkanı ve camında değişik renk ve özelliklerde (Temper, Reflekte )cam uygulaması mümkündür. Camlar: Temperlidir.. Camlar standart şeffaftır. Ayrıca opsiyonel olarak, şişecam standartlarında ve mevcutlarında olmak üzere renkli cam seçenekleri mümkündür.
Profil: Sistemde alüminyum profiller kullanılmaktadır. Boya olarak (oto boyası kalitesinde ) eloktrastatik toz fırın boya ile ral serisi renk seçenekleri kullanılabilmektedir.
Aksesuarlar: Cam aralarında özel şeffaf fitiller kulanılmaktadır. Kilitler,kulp ve yönlendirici montaj aparatları, standarttır. Sistemde, alt ve üst tarafta iki sıra olmak üzere 1000 lik kıl fitil bulunmaktadır. Sistemde kullanılan teker makara ve diğer çalışır malzemeler paslanmaz çelikdir,.
Sipariş tarihi itibari ile 7 – 10 gün sonra uzman personel tarafından yapılmaktadır. Montaj süresi yapıya ve m2’ye göre değişmektedir. Profil çevresi, anti bakteriyel silikon ile iç ve dış taraf olmak üzere dört tarafı izole edilmektedir. Balkon yapısına uygun montaj ve uygulamalar.