Kurumsal


Dış Cephe Fasarit Kaplama

Dış Cephe Fasarit Kaplama

ÖZELLİKLERİ :Fasarit uygulandığı yüzeylere tam olarak yapışır.

UYGULAMA ALANI :Tüm beton yüzeyler, sıvalı yüzeyler, gaz beton, tuğla ve beton vb. yapı elemanlarının uygun hazırlanmış yüzeylerine gerekli astarlama işlemi yapılarak kullanılır.

UYGULAMA ŞEKLİ :Uygulanacak yüzeyi toz, kir, yağ ve gevşek parçalardan temizleyiniz. Duvardaki boya hatalarını Walther Plus Tamir Harcı kullanarak düzeltiniz. Takriben 25 kg bir ambalaj FASARİT içine 1-2 kg. su ilave ederek inceltiniz. Özel tabancası ile arzuya göre sık veya seyrek, iri veya küçük taneli uygulamayı püskürterek yapınız. FASARİT’ in üzerine duvarlarda Walther Plus Plastik Boya, tavanlarda Walther Plus Tavan Boyası uygulayınız. Kompresör hava miktarı 3 Lt/dk. olmalıdır. 4 ile 6 atu hava basıncında çalışılmalıdır.

Ek bilgi

Kuruma Süresi

20 C’ ta 6-8 saat arasında kurur. Tam Kuruma 18 saat.

Boyanabilen Alan

0,700-0,900 kg./m2’ dir.

Uyarılar

Uygulamalarda yüzey ve hava sıcaklığı en az 5ºC ve en çok 30ºC olmalıdır. Zemin ıslak ise uygulanmaz.

Güvenlik Uyarıları

S2 Çocukların ulaşabileceği yerden uza tutunuz. S7 Sıkı kapalı kapta muhafaza ediniz. S22 Yutulması halinde sağlığa zararlıdır. S26 Göz ile temasında iyice su ile yıkayınız ve doktora başvurunuz.

Ambalaj

25 Kg. lık Plastik Ambalaj 

Stoklama

Ambalajlar kapalı ve nemsiz depolarda 5º C ile 35º C arasındaki ortamlarda depolanır. Belirtilen koşullarda saklandığında Raf ömrü 6 aydır.